Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców startujących w przetargach publicznych na praktyczne prelekcje i warsztaty, które poprowadzą najwybitniejsi eksperci w Polsce.

W dniach 20-21 marca 2018 r. w Warszawie odbędzie się II Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych. To już druga edycja tego prestiżowego wydarzenia, które gromadzi przedstawicieli wykonawców z różnych branż. Przed rokiem Kongres zgromadził ponad 120 uczestników, którzy oprócz praktycznej wiedzy w zakresie ubiegania się o kontrakty publiczne, mogli nawiązać cenne kontakty z innymi wykonawcami oraz uczestniczyć w wielu ciekawych dyskusjach o problemach rynku zamówień publicznych.

Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej ciekawie. Po raz pierwszy wydarzenie będzie 2-dniowe. Pierwszego dnia planowane są merytoryczne wykłady w zakresie prawa zamówień publicznych. Drugi dzień w całości będzie poświęcony warsztatom. Uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w warsztacie profesjonalnej analizy ofert konkurencji, czy warsztacie poświęconym wypełnianiu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ).

Data: 20-21 marca 2018 r.

Miejsce: Warszawa (Centrum Konferencyjne Adgar Plaza)

Więcej informacji: www.kongres-wykonawcow.pl

ZAMÓW KONSULTACJĘ