Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 3 września 2019 r. Kancelaria Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy sp. p. obchodziła 15-lecie istnienia.

Uroczyste obchody Jubileuszu odbyły się 20 września 2019 r. W tym szczególnym dniu, swoją obecnością na uroczystości zaszczycili Przedstawiciele Klientów, Współpracownicy i Przyjaciele Kancelarii. Uroczystość inaugurował Mecenas Dariusz Ćwik – Partner Zarządzający i założyciel Kancelarii, który w krótkim przemówieniu podzielił się wspomnieniami z dotychczasowej aktywności Kancelarii, prezentując również kierunki jej dalszego rozwoju. 

Miło nam również poinformować, że Kancelaria została uhonorowana Medalem Pamiątkowym „Pro Masovia”, przyznanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, co stanowi dla Kancelarii olbrzymie wyróżnienie. Medal ten jest przyznawany za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego i jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez wojewódzką władzę samorządową.

W imieniu Partnerów i Pracowników Kancelarii, dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas, jak również liczne gratulacje i życzenia. 

ZAMÓW KONSULTACJĘ