Szanowni Państwo,

w imieniu całego zespołu Kancelarii serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości z okazji jubileuszu 15-lecia Kancelarii. Dziękujemy również za życzenia i gratulacje – zarówno złożone podczas Bankietu w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria, jak i te przesłane na ręce Partnerów Spółki.

Jesteśmy dumni, że możemy z Państwem współpracować już ponad 15 lat. We współdziałaniu tkwi siła, a profesjonalne kadry i solidni partnerzy to motywacja i inspiracja do dalszego działania.

Tak duże zainteresowanie jubileuszem z Państwa strony odbieramy jako oznakę sympatii i dowód na to, że nasza Kancelaria spełnia swoją rolę. To dla nas również zobowiązanie do jeszcze większego zaangażowania.

Uroczysta Gala 15-lecia Kancelarii była okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionego czasu i oceny osiągnięć.

Jesteśmy dumni za docenienie zaangażowania za pracę włożoną w rozwój sektora prawnego na Mazowszu i tym samym przekazanie Partnerowi Zarządzającemu Spółki Dariuszowi Ćwikowi Medalu Pamiątkowego Pro Masovia. Medal ten jest przyznawany za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego i jest najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez wojewódzką władzę samorządową.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i życzenia. Mamy nadzieję na dalszą współpracę, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych jubileuszy.

Zapraszamy do współpracy!

ZAMÓW KONSULTACJĘ