Szanowni Państwo,

Miło nam poinoformować, iż w dzisiejszym wydaniu Gazety Prawnej tj. 30.01.2018 r. ukazała się informacja na temat Kancelarii w związku z powiększenie Zespołu.

Do Zespołu Kancelarii Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy Sp. p. dołączył adwokat Maciej Sobieraj oraz Starszy Prawnik Mateusz Brzeziński LL.M.

Mateusz Brzeziński specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, finansach publicznych, prawie europejskim, prawie sportowym oraz M&A, w szczególności mając na uwadze transgraniczne łączenie się spółek kapitałowych. Jest autorem licznych publikacji naukowych oraz komentarzy praktycznych w zakresie swoich specjalizacji. Uczestniczył jako prelegent w szeregu konferencji naukowych. Powrócił do warszawskiego biura Kancelarii Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy Sp. p. po odbyciu studiów z zakresu European Law na Utrecht University w Holandii, gdzie uzyskał tytuł naukowy LL.M., uczestnicząc również w specjalnej ścieżce naukowej Excellence Master Track. Współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy od blisko sześciu lat. Biegle włada językiem angielskim.

Adwokat Maciej Sobieraj jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego kierunków Prawa oraz Zamówień publicznych. Członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Swoje kompetencje budował w pracy dla dużych warszawskich oraz łódzkich kancelarii. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży medialnej, działających na rynku nieruchomości oraz podmiotów sektora energetycznego. Biegle posługuje się językiem angielskim.

– Mając na uwadze zmiany zachodzące w otaczającej nas rzeczywistości, Kancelaria Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy zwiększyła swój potencjał osobowy oraz utworzyła nowe praktyki Kancelarii, które pozwolą nam na wzmocnienie kompetencji oraz poszerzenie oferty naszej Kancelarii. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów oraz rynku, poza dotychczasowym kompleksowym i specjalistycznym wsparciem w zakresie zamówień publicznych oraz finansów publicznych, zdecydowaliśmy się na otworzenie Praktyk Prawa Europejskiego, Prawa Sportowego oraz Prawa Nowych Technologii. Rozpoczęcie działania nowych Praktyk Kancelarii owocować będzie również inauguracją awangardowych projektów wspieranych przez Kancelarię, w szczególności Akademii Kancelarii – „Przepis na sport” (w zakresie prawa sportowego) oraz „Lubię przetargi”(w zakresie zamówień publicznych) – mówi radca prawny Dariusz Ćwik, Partner Zarządzający Kancelarią Radców Prawnych Ćwik i Partnerzy Sp. p.

Wydanie wtorkowej gazety można przeczytać na stronie: https://edgp.gazetaprawna.pl/

 

 

ZAMÓW KONSULTACJĘ